1. Specjalista Ds. Eksportu Z J. Angielskim
G

Specjalista Ds. Eksportu Z J. Angielskim

GRH Polska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Poszukiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych (Europa oraz rynki Wschodnie)
  • Przygotowywanie oraz negocjowanie ofert handlowych
  • Przyjmowanie zamówień oraz kontrola nad ich realizacją i płatnościami
  • Analiza rynku i konkurencji oraz przygotowywanie rekomendacji dla nowych kierunków ekspansji
  • Uczestnictwo w targach, szkoleniach i konferencjach krajowych i międzynarodowych

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w sprzedaży jednostkowej dla przemysłu
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość MS Office
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (w zależności od ustaleń z pozyskiwanym klientem)

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:00-14:00
  • Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata
  • Premia uzależniona od osiąganych wyników
  • Ubezpieczenie grupowe dla pracowników
  • Szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne przyczyniające się do systematycznego podnoszenia kwalifikacji
Idealne CV dla stanowiska Specjalista Ds. Eksportu Z J. Angielskim przygotujesz w 5 minut.