1. Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT
P

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

POLPHARMA S.A.

Opis stanowiska

Wymagania:

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znasz aspekty bezpieczeństwa związane z chmurą publiczną oraz prywatną,
  • Potrafisz przeprowadzać testy bezpieczeństwa systemów IT,
  • Obsługujesz rozwiązania klasy DLP/IDM/SIEM/ lub inne systemy monitorujące,
  • Wiesz jak analizować raporty podatności i wyniki testów penetracyjnych,
  • Przygotowywałeś/aś dokumentację bezpieczeństwa,
  • Posługujesz się językiem angielskim przynajmniej w stopniu komunikatywnych,
  • Częste podróże służbowe nie są dla Ciebie problemem,
  • Doświadczeniem z systemami automatyki przemysłowej będzie Twoim dużym atutem.

Obowiązki:

Na co dzień będziesz zajmować się:

  • Zapewnieniem wytycznych, wymagań i standardów bezpieczeństwa IT oraz nadzorem nad ich realizacją,
  • Wykonaniem procesów mających na celu zabezpieczenie rozwiązań chmurowych,
  • Monitorowaniem systemów, analizą logów i działań użytkowników,
  • Administracją systemami bezpieczeństwa oraz obsługą zgłoszeń o działaniach zagrażających,
  • Identyfikowaniem i rozwiązywaniem problemów związanych z naruszaniem bezpieczeństwa IT,
  • Prowadzeniem testów bezpieczeństwa oraz zgłaszaniem rekomendacji i zaleceń dotyczących rozwoju zabezpieczeń,
  • Współpracą z innymi specjalistami IT w zakresie budowy architektury bezpieczeństwa,
  • Konsultowaniem projektów wewnątrz organizacji, pod kątem bezpieczeństwa IT.

Oferujemy:

  • Home Office (4 x w miesiącu)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
Aplikuj Ogłoszenie podstawowe POLPHARMA S.A.AdresStarogard Gdański Ważne jeszcze 65 dni (do 15.10.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63572524Data wprowadzenia: 15 lipca 2020Aktualizacja: 11 sierpnia 2020Wyświetleń: 238Wyświetleń na liście: 2 606 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT przygotujesz w 5 minut.