1. Spawacz TIG aluminium 500 - 550 Euro netto/ tydzień (Katwijk za granicą)
W

Spawacz TIG aluminium 500 - 550 Euro netto/ tydzień (Katwijk za granicą)

Work 4 You Global LTD

Opis stanowiska

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)’.
Dla naszego klienta z Holandii - Katwijk - poszukujemy kandydata na stanowisko
Spawacz TIG
z komunikatywną znajomością j. angielskiego lub holenderskiego i prawem jazdy kat. B

Spawacz TIG aluminium * 500 - 550 Euro netto/ tydzień
Numer referencyjny: NL (O)

Zakres obowiązków:
Ustawianie parametrów spawania na ręcznych urządzeniach spawalniczych w zależności od rodzaju i grubości materiału
Przygotowanie materiału do montażu i spawania oraz spawanie aluminiowych blach
W razie potrzeby uszczelnianie i naprawianie części za pomocą przyrządów spawalniczych.
Przeprowadzanie wymaganych kontroli jakości i rejestracji

Wymagania:
Aktualne cv w j. angielskim
Komunikatywna znajomość j. angielskiego - warunek konieczny
Prawo jazdy kat. B + własny samochód
Doświadczenie w spawaniu metodą TIG
Doświadczenie w spawaniu aluminium - minimum rok
Gotowość do pracy na trzech lub czterech zmianach oraz wykonywania nadgodzin
Własne obuwie robocze
Własna pościel/ koc/ poduszka oraz przybory kuchenne
Środki na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnie

Oferujemy:
Przy 39 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- €500 - 550 (po odliczeniu kosztów, ubezpieczenia, zakwaterowania, podatków itd.)
Cotygodniowe wypłaty
Zakwaterowanie w domach wolnostojących lub szeregowcach o dobrym standardzie ( pokoje 1-2 osobowe)
Zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy 0,19€/km
Ubezpieczenie, koszt: 24€ tygodniowo
Pomoc polskiego koordynatora (sofi numer, bank, lekarz itp.)
Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
25 dni płatnego urlopu w ciągu roku
Możliwość podjęcia nauki języka holenderskiego
Praca jednozmianowa w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Katwijk

Idealne CV dla stanowiska Spawacz TIG aluminium 500 - 550 Euro netto/ tydzień (Katwijk za granicą) przygotujesz w 5 minut.