1. Software Developer (C)
S

Software Developer (C)

SMART HR

Opis stanowiska

Opis działalności firmy
SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Warszawa

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.
Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:
Software Developer (C) Miejscepracy: home office, cała Polska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Opracowywanie wieloplatformowej aplikacji sieciowej: Platformy: Unix (np. Linux, Solaris, HP-UX), mainframe (BS2000, z/OS) i Windows,
Programowanie w C,
Modernizacja narzędzi (gerrit, Countinuous Integration, Countinuous Deliver),
Implementacja funkcji oprogramowania poprzez proces rozwoju Kanban, ciągłą integracje (Jenkins, gerrit), automatyzację testów,
Przetwarzanie kodu, wdrażanie nowych funkcjonalności, kompleksowa diagnostyka funkcji oprogramowania poprzez process tworzenia, przy użyciu czystego i testowalnego kodu, tworzenie testów automatycznych i manualnych.

Wymagania

Kilkuletniego doświadczenia komercyjnego jako C Developer
Znajomości Git,
Dobrej znajomości języka angielskiego,
Znajomości CSS/Sass,
Znajomości CI/CD,
Znajomości Uniksa,
Znajomości systemu Windows.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej dogodnej dla kandydata,
Pracę w nowoczesnych, międzynarodowym środowisku,
Stabilność zatrudnienia,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny, zniżki pracownicze,
Programy, inicjatywy i działania CRS w obszarach takich jak środowisko, różnorodność, integracja i dobre samopoczucie,
Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance,
Indywidualne podejście do każdego pracownika,
System nagród motywujący do rozwoju, dodatkowe wsparcie w zakresie rozwoju w postaci szkoleń, kursów, konferencji,
Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.

Idealne CV dla stanowiska Software Developer (C) przygotujesz w 5 minut.