1. Ślusarz
Z

Ślusarz

Zakład Produkcji Cukierniczej FLIS Sp.J.

Opis stanowiska

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Ślusarz

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w systemie zmianowym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Dużą samodzielność oraz współudział w rozwoju firmy.

Wymagania

  • obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcjami obsługi i DTR
  • właściwe używanie narzędzi zgodne z ich przeznaczeniem
  • używanie sprawnych narzędzi i przyrządów pomiarowych
  • rzetelne wykonywanie pracy z należytą troską o jakość wykonywanych detali, powierzony materiał, dokumentację oraz wykorzystanie czasu pracy
  • stosowanie środków ochrony osobistej (rękawice, okulary ochronne, maski, parawany itp.)
  • dbałość o powierzone urządzenia
  • dyspozycyjność.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Idealne CV dla stanowiska Ślusarz przygotujesz w 5 minut.