1. Serwisant / Wydawca
M

Serwisant / Wydawca

Meloradio

Opis stanowiska

MELORADIO

Eurozet to jedna z wiodących grup mediowych w Polsce, zajmująca się produkcją i nadawaniem programów radiowych, sprzedażą czasu reklamowego, działalnością brokerską dla stacji i serwisów internetowych, a także tworzeniem i zarządzaniem serwisami internetowymi. Istniejemy od 1993 roku.

Meloradio. Najprzyjemniejsza muzyka.

Jesteśmy grupą 19 lokalnych stacji, nadających w 22 polskich miastach. Meloradio powstało z myślą o tych, którzy każdego dnia poszukują odprężenia i wytchnienia od natłoku codziennych zajęć. Lubią zwolnić tempo, aby poczuć się dobrze. Meloradio to unikatowe połączenie klimatycznych przebojów z ostatnich pięciu dekad i współczesnych utworów utrzymanych w przyjemnym tempie.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Serwisant/Wydawca

Twoje zadania:

  • przygotowywanie i prezentowanie serwisów informacyjnych;
  • odpowiedzialność za wydawanie programów dotyczących działu informacji, wchodzących w ramówkę Meloradia;
  • dbałość o poprawność językową i merytoryczną informacji;
  • przedstawianie informacji w sposób ciekawy i profesjonalny, zgodny z linią programową stacji;
  • współpraca z reporterami lokalnymi.

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • masz doświadczenie w pracy serwisanta i wydawcy;
  • masz świetny głos i nienaganną dykcję;
  • uważnie śledzisz bieżące wydarzenia;
  • lubisz pracę zespołową.

Oferujemy:

  • pracę w dużym newsroomie;
  • zajęcia z logopedą medialnym;
  • elastyczne formy zatrudnienia;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • przyjazną, swobodną atmosferę pracy i dużo kawy. :)

Idealne CV dla stanowiska Serwisant / Wydawca przygotujesz w 5 minut.