1. Senior Java Developer
T

Senior Java Developer

TeamQuest

Opis stanowiska

Nasz Klient, firma tworząca produkty softwarowe dla globalnych klientów (m.in. rozbudowane platformy e-commerce, systemy IOT).

Ta oferta pracy jest już nieaktualna.
Zapraszamy do wysłania życiorysu - skontaktujemy się w przypadku wznowienia projektu lub podobnej oferty.

Zadania:
  • Budowa skalowalnych rozwiązań, które przynoszą realną wartość biznesową
  • Budowa platformy large scale e-commerce (dużo ciekawych wyzwań związanych z optymalizacją, architekturą, zapewnieniem dostępności i skalowalności)
  • Rozwój platformy do płatności w walutach fiducjarnych i cyfrowych opartych o technologię blockchain (podobnie, dużo możliwości wykazania się w obszarach scalability, security, performance, dodatkowo fajna okazja by zaprzyjaźnić się z technologią blockchain)
  • Tworzenie nowych funkcjonalności produktu, z którego korzystają ludzie na całym świecie
  • Praca nad różnymi aspektami procesu tworzenia oprogramowania - od projektowania przez implementację, testowanie i deployment
Oczekiwania:
  • Minimum 4-5 lat komercyjnego doświadczenia jako Java Developer
  • Zaawansowana znajomość Spring Framework / Hibernate
  • Bardzo duża samodzielność w działaniu
  • Umiejętność projektowania skalowalnych rozwiązań
  • Doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisową
  • Język angielski na poziomie B2+
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (b2b)
  • Realny wpływ na kształt wytwarzanego produktu
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Budżet szkoleniowy i konferencyjny - pozwalający na rozwój Twoich kompetencji
  • Bazę wiedzy w firmowych zasobach online i offline - podręczniki, kursy, materiały
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z:
    • Test-Driven Development
    • Domain-Driven Design
    • Kafka
    • AWS

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Idealne CV dla stanowiska Senior Java Developer przygotujesz w 5 minut.