1. Senior DevOps Engineer (Cloud Services)
T

Senior DevOps Engineer (Cloud Services)

Talent Hills

Opis stanowiska

Zaprogramuj swoją przyszłość zTalent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:Senior DevOps Engineer (Cloud Services) Miejsce pracy: Kraków

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych, wiodących producentów z branży nowoczesnych technologii. W związku z dynamicznym rozwojem jednego z kluczowych produktów firmy – platformy płatności elektronicznych wykorzystywanej przez dziesiątki milionów użytkowników na całym świecie oraz związanej z nią infrastruktury, nasz Klient poszukuje Senior DevOps Engineer’a. Dołączając do zespołu weźmiesz udział w rozwoju jednego z najpopularniejszych na świecie rozwiązań do płatności mobilnych korzystając z najnowszych technologii.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie platformy w chmurze prywatnej;
  • Rozwój i automatyzacja istniejącej już infrastruktury;
  • Monitorowanie zaimplementowanych rozwiązań:
  • Podejmowanie decyzji dotyczących zakresu funkcjonalności;
  • Udział w zbieraniu wymagań;
  • Proponowanie rozwiązań z zakresu architektury, dbałość o jej jakość;
  • Zapewnienie wysokiej jakości rozwiązań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
  • Doświadczenie w administracji systemami Linux;
  • Doświadczenie w utrzymaniu rozwiązań opartych o chmurę (AWS, GCP);
  • Praktyczna znajomość narzędzi konfiguracji takich jak Ansible;
  • Praktyczna znajomość narzędzi CI/CD takich jak Git, Jenkins, Docker;
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Python, Java lub Golang będzie dużym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT i telekomunikacji;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych, bardzo atrakcyjny pakiet relokacyjny i wiele innych).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Aplikuj
Idealne CV dla stanowiska Senior DevOps Engineer (Cloud Services) przygotujesz w 5 minut.