1. Senior Business Intelligence Specialist

Senior Business Intelligence Specialist

Nazwa firmy: Future Processing
IT

Nieustannie poszukujemy #FestPochytanych, czyli najlepszych programistów i testerów oprogramowania.

Dlaczego warto?
Dlaczego warto? Ludzie są najważniejsi. Brzmi górnolotnie? Nie dla nas! Stworzyliśmy kreatywne środowisko pracy tak, by odpowiadało potrzebom członków naszego zespołu. Wiemy, że szczęście i dobry nastrój pracowników wpływają na jakość wykonywanej pracy. Nie wierzysz? Sprawdź! Do składania aplikacji zachęcamy także osoby z niepełnosprawnością.

Wymagania

  • masz min. 3-4 lata doświadczenia w pracy z przetwarzaniem danych,
  • masz min. 2 lat doświadczenia w pracy z hurtowniami danych,
  • bardzo dobrze znasz język SQL,
  • znasz SSIS,
  • znasz (lub chcesz poznać) Snowflake lub Informatica,
  • potrafisz pracować w zespole,
  • wykazujesz się proaktywnością oraz szczegółowością w codziennych działaniach,
  • potrafisz wyrażać się jasno i precyzyjnie,
  • wykazujesz otwartość na zmiany i ulepszenia,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2).

Zadania na stanowisku

  • tworzenie hurtowni danych w rozwiązaniach chmurowych,
  • budowanie modeli danych z uwzględnieniem wielu źródeł,
  • integrację oraz migrację istniejących rozwiązań BI,
  • tworzenie i optymalizację pakietów SSIS,
  • optymalizację zapytań SQL.
Staramy się, by w FP panowała rodzinna atmosfera, u której podstaw leżą zaufanie i otwartość. Zwracamy się do siebie po imieniu, bez względu na zajmowane stanowisko czy staż pracy. W FP każdy może wyrazić swoje zdanie na ważne dla firmy tematy, a także w ramach konkursu IDEA FP zgłaszać pomysły na usprawnienia i rozwój organizacji.

Dbając o utrzymywanie atmosfery sprzyjającej powstawaniu kreatywnych pomysłów, w FParku, oprócz powierzchni biurowych, stworzyliśmy także miejsca przeznaczone na odpoczynek i relaks. Możemy z nich korzystać za każdym razem, gdy czujemy się zmęczeni, szukamy natchnienia albo chcemy zintegrować się z innymi członkami FP. Do naszej dyspozycji są biblioteka, pokoje z konsolami do gier komputerowych, a także siłownia, kompleks SPA i restauracja.

Wspieramy wszystkie inicjatywy, które mają na celu tworzenie przyjaznej atmosfery pracy. Chcemy, by każdy czuł się dobrze w FP! Wspólnie gramy do jednej bramki - sportowo i zawodowo! Zależy nam na integracji nie tylko wewnątrz zespołów, ale też na poziomie całej firmy. Na stałe do naszego kalendarza wydarzeń wpisała się impreza grudniowa oraz Olimpiada FP, w której zawodnicy mogą zmierzyć się ze sobą w ponad 20 dyscyplinach. Wspólnie gramy w planszówki, regenerujemy siły w fun roomach, jeździmy na konferencje, a w piątek integrujemy się na darmowym lunchu.

Future Processing praca opinie

FP bierze udział w raportach płacowych i co roku porównuje swoje wynagrodzenie ze średnią rynkową na Śląsku, do której dostosowuje wynagrodzenia. Na wysokość wynagrodzenia nie wpływa tylko staż pracy. Oprócz tego liczy się wiedza, konkretne umiejętności wymagane w projekcie, czy też kwestia dopasowania do kultury firmy (czyli podejście kandydata do rozwoju, pracy w zespole itd.).

W FP korzystamy z systemu kafeteryjnego, którego członkami zostają wszyscy pracownicy po zakończeniu okresu próbnego. Każdego miesiąca możemy wybrać dowolną formę pozapłacowych świadczeń (w ramach określonego limitu). Są to m.in. karty MultiSport, bony na paliwo czy pakiety opieki medycznej w Medicover. Środki z programu benefitów możemy również przeznaczyć na prowadzone w FP kursy językowe.

FP jest miejscem, gdzie możesz rozwinąć się w wielu kierunkach. Mamy na to twarde dowody! FPAcademy, nasza jednostka szkoleniowa, zadba o Twój rozwój zawodowy i nie pozwoli Ci stać w miejscu. Uczestniczymy w konferencjach, szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, zdobywamy certyfikaty branżowe, uczymy się języków, korzystamy z naszej Biblioteki FP, a zdobyta wiedza chętnie dzielimy się z innymi. Dzięki naszym ścieżkom kariery możesz nie tylko doskonalić się w ramach swojej aktualnej specjalizacji, ale również zmieniać role. W indywidualnym wyborze najlepszej ścieżki kariery mogą Ci pomóc eksperci: nasz dział HR, certyfikowany coach lub jednostka szkoleniowa FPAcademy.

"Firma Future Processing to wymarzone miejsce pracy na start kariery jak również dla osób z dużym doświadczeniem zawodowym. Szeroki wachlarz projektów pozwala na znalezienie swojego wymarzonego teamu." Mateusz Bobola, Developer, Design Team

"Z FP związany jestem od 2009 roku. Zaczynałem jako tester oprogramowania, by po kilku latach zostać kierownikiem projektu. Organizuję też konferencję Quality Excites, ponieważ jakość jest dla mnie ważna!" Łukasz Kempny, Team Leader & Scrum Master

"FP to firma, w której chcesz pracować od momentu przejścia przez drzwi. Wystarczy przejść się po korytarzach, porozmawiać z kilkoma osobami, by stwierdzić „TAK, TO FIRMA DLA MNIE”. Filip Kałamaga, Business Development - Prospecting

"W naszym zawodzie nieustanny rozwój jest konieczny. Future Processing stawia na rozwój, zarówno osobisty jak i zespołowy, poprzez organizację różnego rodzaju szkoleń." Marcin Bałda, Developer