1. Samodzielna Księgowa
K

Samodzielna Księgowa

Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY

Opis stanowiska

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

- obsługa księgowa spółek prawa handlowego,
- sporządzenie bilansów, e-sprawozdań do KRS,
- przygotowywanie deklaracji VAT, CIT i PIT
- prowadzenie KPiR oraz ryczałtów,
- kontakt i obsługa Klientów,
- współpracowanie z instytucjami zewnętrznymi, m. in. US, NBP, GUS,
- poprawne oraz terminowe sporządzanie deklaracji, sprawozdań finansowych,

Wymagania:

- wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne,
- min. 2 lata doświadczenie w biurze rachunkowym
- dobra znajomość programu Symfonia FK,
- znajomość ustawy o rachunkowości,
- analityczne myślenie, praca w zespole, zaangażowanie.
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego uwzględniając aspirację pracownika,
- praca w godzinach od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: r...@prawo... Wyświetl e-mail ×Zabezpieczenie anty-spamowe
Idealne CV dla stanowiska Samodzielna Księgowa przygotujesz w 5 minut.