1. Rozwijaj Się Z Nami Jako Asystent W Dziale Sprzedaży
A

Rozwijaj Się Z Nami Jako Asystent W Dziale Sprzedaży

AB OVO Solutions

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- kontakt z klientem – analiza wymagań, przygotowanie ofert, prezentacji produktowych.

WYMAGANIA:

Zapału, znajomości języka angielskiego i analitycznego myślenia.

OFERUJEMY:

- umowę bezpośrednio z firmą, zatrudnienie NIE jest przez agencję pracy,

- szybki proces rekrutacyjny- w przeciągu 48 h nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę

- pracę od poniedziałku do piątku,

- umowę o pracę – dla NAS ważna jest TWOJA stabilność zatrudnienia,

- ATRAKCYJNE wynagrodzenie,

- wsparcie zespołu na każdym etapie pracy,

- pracę w nowoczesnej firmie,

- wdrożenie specjalnie dopasowane do Ciebie,

- pracę z produktem docenianym przez klientów (także z klientami z Europy),

-dodatkowe korzyści: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport.

Nie zastanawiaj się i wyślij do nas swoje CV, zadzwonimy do Ciebie!

Poznaj nasz zespół, zobacz jak pracujemy i dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć!

Idealne CV dla stanowiska Rozwijaj Się Z Nami Jako Asystent W Dziale Sprzedaży przygotujesz w 5 minut.