1. REKRUTER Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
H

REKRUTER Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Humanus Personalservice GmbH

Opis stanowiska

Humanus - po prostu uczciwa praca!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się niemiecką agencją pracy, która od lat rekrutuje pracowników między innymi z Polski, Czech, Słowacji, Rumunii oraz Bułgarii.
Posiadamy 3 oddziały w Niemczech oraz jeden w Polsce w Jeleniej Górze.
Znajdą Państwo u nas tylko legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich warunkach.

Obowiązki

  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych (również w języku niemieckim)
  • stały kontakt z pracownikami
  • zarządzanie stroną internetową firmy
  • współpraca z resztą zespołu

Wymagania

  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe w rekrutacji lub chęć podjęcia nauki
  • otwartość na pomysły
  • zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • służbowy telefon
  • służbowy laptop
  • szkolenia + podnoszenie kwalifikacji

Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez firmę Humanus Personalservice Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Idealne CV dla stanowiska REKRUTER Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM przygotujesz w 5 minut.