1. Recepcjonistka-Asystentka
P

Recepcjonistka-Asystentka

Placówka Medyczna

Opis stanowiska

PLACÓWKA MEDYCZNA W CENTRUM GDYNI POSZUKUJE RECEPCJONISTKI-ASYSTENTKI NA 3/4 ETATU

WYMAGANIA:
  • Wyższe wykształcenie
  • Odpowiedzialność, rzetelność i precyzja wykonywanych obowiązków, punktualność
  • Łatwość nawiązywania relacji z pacjentem, komunikatywność
  • Umiejętność przyswajania wiedzy medycznej
  • Wysoka kultura osobista oraz miła aparycja
  • Bardzo dobra znajomość obsługi Microsoft office
OBOWIĄZKI:
  • Umawianie wizyt oraz zabiegów pacjentów zgodnie z harmonogramem przyjęć
  • Zakładanie dokumentacji medycznej
  • Informacja w zakresie oferowanych zabiegów
  • Fiskalizacja płatności za usługi medyczne
  • Dbałość o czystość w miejscu pracy
  • Wykonywanie zadań przydzielonych w ramach wsparcia Managera Placówki

OFERUJEMY:
  • Pracę na 3/4 etatu
  • Premię od zrealizowanych zadań
  • Samodzielność pracy
  • Możliwości rozwoju

CV WRAZ Z AKTUALNYM ZDJĘCIEM W PDF PROSIMY O PRZESYŁANIE POD ADRES: r...@gmail... Wyświetl e-mail ×Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij
INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI OSOBAMI.
Idealne CV dla stanowiska Recepcjonistka-Asystentka przygotujesz w 5 minut.