1. Radca prawny / Adwokat

Radca prawny / Adwokat

Nazwa firmy: STRABAG
prawny/compliance/audyt

CML CONSTRUCTION  SERVICES Sp. z o.o. prowadzi obsługę prawną i kontraktową Koncernu STRABAG SE w Polsce.

Oferujemy
Możliwość zdobywania doświadczenia w dobrze zorganizowanej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku, uczestniczenie w wielu ciekawych projektach przy zespole doświadczonych prawników i przyjazną atmosferę pracy.

Firma

  • Różnorodność projektów w kraju i za granicą
  • Stabilne miejsce pracy
  • Dobra atmosfera w pracy i otwartość
  • U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

  • Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego
  • Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów
  • Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie
  • Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

  • Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)
  • Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu
  • Parking i kantyna (niektóre lokalizacje)
  • Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

  • Godziwe & rynkowe wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny w Luxmed
  • Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"
  • Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Wymagania

  • doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze prawnika wewnętrznego in-house lawyer w branży lub kancelarii,
  • znajomość zagadnień związanych z obsługą procesów inwestycyjnych, w tym również realizowanych w trybie Zamówień Publicznych,
  • znajomość języka angielskiego prawniczego w mowie i piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego,
  • wielozadaniowość oraz zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zdolność do identyfikowania potrzeb klienta wewnętrznego oraz budowania z nim dobrych relacji,
  • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność oraz profesjonalizm w działaniu.

Zadania na stanowisku

  • sporządzanie pism oraz umów w ramach obsługi procesów inwestycyjnych,
  • opiniowanie i negocjowanie warunków umów,
  • współpraca z wewnętrznymi jednostkami firmy oraz doradztwo prawne w zakresie wykonanych czynności,
  • świadczenie pomocy prawnej w tym występowanie w charakterze pełnomocnika w sporach sądowych, przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz pozasądowych.

W zależności od stanowiska oraz lokalizacji naszym pracownikom oferujemy szeroki wybór benefitów.

  • Umowa o pracę na starcie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zarządzanie zdrowiem – dofinansowanie inicjatyw pro-zdrowotnych
  • Szkolenia dla pracowników w ramach Akademii Koncernu
  • Kursy językowe w formie stacjonarnej i online z angielskiego i niemieckiego
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Płatny program poleceń pracowniczych (2000zł!)
  • Premie oraz nagrody jubileuszowe
  • Niezbędne narzędzia pracy, telefon służbowy, sprzęt komputerowy
  • Krótszy dzień pracy w piątek
  • Ułatwienia w dojeździe do pracy: z Warszawy do siedziby w Pruszkowie oraz w innych wybranych lokalizacjach

Na tych, którzy rozpoczynają karierę zawodową – studentów i absolwentów, czekają praktyki i staże w obszarze budownictwa czy finansów. Nasza struktura umożliwia podjęcie współpracy w pionach Budownictwa Ogólnego, Mostowego, Drogowego oraz Kolejowego. Oprócz potężnej dawki praktycznej wiedzy, na każdego praktykanta i stażystę czeka atrakcyjne wynagrodzenie!

Płatne praktyki:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • czas trwania od 2 do 6 miesięcy
  • indywidualne wsparcie opiekuna praktyk
  • okazja do wykorzystania i poszerzenia dotychczasowej wiedzy teoretycznej
  • szansa na dołączenie do zespołu STRABAG na dłużej
  • możliwa praca w niepełnym wymiarze czasu
  • krótszy dzień pracy w piątek

Płatny Program Stażowy STRABAG:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełny pakiet benefitów: opieka medyczna w Luxmed, kursy językowe
  • Akademia Koncernu
  • czas trwania od 12 do 15 miesięcy, w tym 3 miesięczny staż zagraniczny
  • w jednej ze spółek Koncernu STRABAG
  • praca w różnych obszarach i jednostkach organizacyjnych
  • plan stażu jest ustalany wspólnie z mentorem
  • po zakończeniu stażu objęcie docelowego stanowiska zgodnie z ustaloną ścieżką kariery

W naszej firmie stawiamy na pracę zarówno w zespole jak i między zespołami.

Młodzi ludzie mają możliwość zdobywać u nas doświadczenie poprzez pracę na różnych projektach budowlanych. Czy to początkujący w swoim zawodzie, czy doświadczeni specjaliści znajdą u nas swoje miejsce.

Ułatwimy Ci zdobycie doświadczenia zawodowego poprzez odpowiednie szkolenia. Zapewnią Ci one specyficzną dla naszej firmy specjalistyczną wiedzę, jaka będzie potrzebna na stanowisku, na którym będziesz pracować. Wykwalifikowana kadra będzie Cię wspierać w początkach kariery w naszym koncernie.

TEAMSWORK. Praca zespołowa to podstawa naszego zaangażowania oraz priorytet dla wszystkich pracowników, we wszystkich krajach, w których obecny jest STRABAG. Dzięki współpracy między działami, biurami i budowami, jednostki działające na lokalnych rynkach tworzą jeden globalny TEAM.

Na rozumiane przez nas pojęcie TEAMSWORK, składają się:

  • zaufanie
  • zaangażowanie
  • szacunek
  • niezawodność
  • partnerstwo
  • solidarność
  • skromność
  • zrównoważony rozwój
  • innowacyjność.

W STRABAG dbamy o rozwój naszych pracowników. Realizujemy to poprzez m.in. :

  • Bogatą ofertę szkoleń z zakresu m.in. negocjacji, obsługi programów pakietu MS Office, techniki i technologii budownictwa, prawa, podatków, zarządzania czy rozwoju osobistego.
  • Wewnętrze programy rozwojowe np. Akademia Kierownika Projektu, Akademia Majstra
  • Awanse wewnętrzne – wielu naszych obecnych Kierowników zaczynało u nas od praktyk czy staży
  • Kursy językowe z angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach

Przekonaj się sam, co mówią o pracy w STRABAG nasi pracownicy:

„Praca w STRABAG przede wszystkim wymaga umiejętności myślenia analitycznego oraz przewidywania konsekwencji i skutków swoich działań. Nie ma jednego, uniwersalnego schematu rozwiązywania problemów. Dlatego tak ważna jest elastyczność i nieszablonowe myślenie. Moje doświadczenie jest coraz bogatsze, ponieważ na jednej budowie, na kolejnych jej etapach realizuję inne obowiązki” [Beata Surma – Inżynier Budowy].

„Wziąłem udział w Programie Stażowym Strabag dla Inżynierów. Jako podsumowanie tego programu spędziłem trzy miesiące na budowie w Pradze. Miałem tam możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, co jest bardzo cennym doświadczeniem na początku kariery zawodowej” [Wojciech Strauchmann – Kierownik Budowy].

„Udział w całym procesie realizacji Kontraktów, czerpanie wiedzy od personelu technicznego oraz możliwość zobaczenia efektu końcowego wspólnych działań jest dla mnie bodźcem do dalszego działania” [Anna Kowal – Specjalista ds. Finansowych].

Siedziba główna STRABAG w Polsce znajduje się w Pruszkowie (koło Warszawy). Budynek został wybudowany przez STRABAG i uzyskał status „zielonego budynku” na poziomie GOLD w procesie Certyfikacji LEED dzięki spełnieniu jednych z najwyższych wymagań ekologicznych w Polsce. Na pracowników czekają przestronne i wygodne pokoje, zazwyczaj 2-3 osobowe. Rezygnując z open-spaców zapewniliśmy naszym pracownikom bardzo komfortowe warunki pracy.

Zapraszamy do obejrzenie zdjęć biurowca, w perspektywie 360 stopni:

Link do zdjęć

Aktualnie poszukujemy do naszych oddziałów na terenie całej Polski

  • cieśli
  • zbrojarzy
  • murarzy
  • robotników drogowych/brukarzy
  • operatorów maszyn budowlanych: walca, rozściełacza, koparki i innych
  • mechaników/elektromechaników maszyn budowlanych
  • monterów kontenerów i żurawi wieżowych

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny w Luxmed
  • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • specjalistyczne kursy i uprawnienia

Zadzwoń i dowiedź się więcej:

+48 22 71 44 326