1. Quality Assurance - Tester Manualny
G

Quality Assurance - Tester Manualny

GRH Polska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• 80% Testy manualne- testowanie aplikacji- tworzenie skryptów testowych- współpraca z zespołem deweloperskim- dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań- raportowanie błędów• 10% - Weryfikacja zgłoszeń konsultantów• 10% - Aktualizacja / tworzenie dokumentacji

WYMAGANIA:

• Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Nie masz problemów ze znajomością MS SQL
• Znasz zagadnienia związane z testowaniem aplikacji webowych

OFERUJEMY:

• Wynagrodzenie podstawowe w wysokości w przedziale 4 000 - 8 000 zł netto (B2B) - w zależności od posiadanego doświadczenia
• Pracodawca bez korporacyjnych nawyków, Zarząd dostępny dla pracowników
• Możliwość dostosowania warunków pracy do indywidualnych potrzeb - Praca zdalna w elastycznych godzinach rozpoczęcia pracy, w przedziale 7:00 - 9:00 (Pon. - Pt.) lub stacjonarnie w Rzeszowskim biurze (stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy)
• Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności - praca przy projekcie w najnowszych technologiach oraz przy platformie, która jest nowością na rynku
• Możliwość realizowania własnych pomysłów

Idealne CV dla stanowiska Quality Assurance - Tester Manualny przygotujesz w 5 minut.