1. QA Engineer
Z

QA Engineer

Zonifero

UX (junior)
SQL (junior)
API (regular)
JIRA (regular)
Visual Studio (regular)
QA (regular) Stanowisko: QA Engineer

Twoje zadania

  • testy manualne aplikacji webowych i mobilnych: funkcjonalne, akceptacyjne, integracyjne, regresyjne,
  • identyfikowanie i opracowywanie danych testowych,
  • monitorowanie statusu błędów,
  • współpraca z product ownerem oraz developerami w celu identyfikacji wymaganych przypadków testowych oraz analizy zgłoszonych błędów.

Pasujesz, jeśli spełniasz te wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność projektowania przypadków i scenariuszy testowych,
  • znajomość narzędzi wspomagających proces testowania (np. Visual Studio, Jira),
  • znajomość zagadnień takich jak: ścieżka wydawania aplikacji, API,
  • min. podstawowa znajomość SQL,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • znajomość narzędzi do testów automatycznych,
  • podstawowa znajomość dobrych praktyk projektowania UX.

Co możemy Ci zaoferować

  • możliwość pracy z biura lub zdalnie,
  • prywatna opieka medyczna Luxmed,
  • karta Multisport,
  • elastyczny czas pracy,
  • budżet szkoleniowy,
  • lekcje języka angielskiego z Native Speakerem,
  • możliwość udziału w zajęciach SoftwareHut Speaking (nauka wystąpień publicznych),
  • Pizza Fridays.
Idealne CV dla stanowiska QA Engineer przygotujesz w 5 minut.