1. Przedstawiciel Handlowy
L

Przedstawiciel Handlowy

Liberty Poland S.A.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

    Podległy teren pracy: Łódź i okolice;
    Regularne odwiedzanie przydzielonych Punktów Sprzedaży;
    Zapewnienie prawidłowej dystrybucji i ekspozycji produktów;
    Zwiększanie dostępności produktów oraz wprowadzanie nowych produktów;
    Dbanie o wizerunek firmy i budowanie długotrwałych relacji z klientami;
    Raportowanie bieżących wyników pracy.
    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

      Potrafisz samodzielnie organizować i planować własną pracę?
      Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?
      Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne?
      Jesteś otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę?
      Posiadasz doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta?
      Masz prawo jazdy kat. B?
      Oferujemy:

        Możliwość rozwoju zawodowego;
        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
        Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny;
        Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;
        Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną;
        Konkursy z nagrodami, spotkania integracyjne.
        Idealne CV dla stanowiska Przedstawiciel Handlowy przygotujesz w 5 minut.