1. Przedstawiciel apteczny
A

Przedstawiciel apteczny

Agencja pracy GoWork.pl

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko przedstawiciel apteczny

Wymagania

Zaaplikuj do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie kierunkowe (farmacja, medycyna i pokrewne)
  • jesteś osobą dyspozycyjną
  • posiadasz zdolności negocjacyjne
  • łatwo nawiązujesz kontakty
  • masz wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku (atut)
Obowiązki

Twoje zadania:

  • prezentowanie produktów medycznych firmy
  • nawiązywanie relacji ze środowiskiem medycznym
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • prowadzenie kampanii informacyjnych dotyczących nowych produktów
  • realizacja celów sprzedażowych
Oferujemy

Nasza oferta:

  • umowa o pracę
  • system premiowy
  • elastyczne godziny pracy
  • jasna ścieżka kariery
  • sprzęt potrzebny do wykonywania obowiązków

Idealne CV dla stanowiska Przedstawiciel apteczny przygotujesz w 5 minut.