1. Projektant Systemów Uzdatniania Wody
W

Projektant Systemów Uzdatniania Wody

Work & Business Solutions

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki (woj. łódzkie)

JESTEŚ PASJONATEM TECHNOLOGII, MASZ DOŚWIADCZENIE W BUDOWIE SYSTEMÓW UZDATNIANIA WODY

TA OFERTA JEST DLA CIEBIE

Zakres obowiązków:

    Stworzenie nowej grupy produktów dla biznesu (hotele, pensjonaty, firmy produkcyjne, kompleksy budynków, itp.).
    Projektowanie systemów uzdatniania wody pod względem konstrukcji, mechaniki, hydrauliki oraz doboru podzespołów urządzenia (np. sprężarki, pompy, itp.).
    Zarządzanie projektami budowy systemów uzdatniania wody.
    Nadzór nad montażem stacji uzdatniania wody.
    Uruchamianie stacji.
    Przygotowanie i nadzorowanie dokumentacji projektu oraz kosztorysu.

      Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
      Znajomość technologii uzdatniania wody.
      Doświadczenie w projektowaniu systemów uzdatniania wody.
      Umiejętność zarządzania projektem.
      Wykształcenie wyższe techniczne.
      Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej.
      Zdolność rozwiązywania problemów i proaktywna postawa.
      Prawo jazdy kat. B.
      Preferujemy kandydata, który może pracować w siedzibie firmy, ale dopuszczamy możliwość pracy zdalnej.

        Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
        Atrakcyjne wynagrodzenie.
        Niezbędne narzędzia pracy.
        Wsparcie w relokacji (lub możliwość pracy zdalnej).
        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
        Idealne CV dla stanowiska Projektant Systemów Uzdatniania Wody przygotujesz w 5 minut.