1. Projektant - Konstruktor CAD
P

Projektant - Konstruktor CAD

Proengineering Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Projektowanie CAD - Budowa Maszyn
  • Kontakt i współpraca z klientem
  • Przygotowywanie kosztorysów inwestycji
  • Prowadzenie projektu od momentu zatwierdzenia do etapu oddania do użytku i rozliczenia inwestycji
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z projektem

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka),
  • Min. 2 lata doświadczenia w branży projektowej - maszyn i urządzeń, mile widziane doświadczenie w branży spożywczej lub Automotive,
  • Umiejętność zarządzania projektem od strony technicznej,
  • Znajomość programów MS Office, AutoCAD, Inventor, SOLIDWORKS.
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana.

OFERUJEMY:
  • Ciekawą pracę oraz możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego zespołu projektowego,
  • Umowę o pracę,
  • Rozwój poprzez realizację nowych i prototypowych projektów,
  • Długofalową współpracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z wiodącymi na rynku zakładami produkcyjnymi.

Lokalizacja: Facimiech 214, 32-051 Wielkie Drogi.

Idealne CV dla stanowiska Projektant - Konstruktor CAD przygotujesz w 5 minut.