1. Project Manager / Scrum Master
A

Project Manager / Scrum Master

ASTEK Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

  • 1-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Doświadczenie w pracy w Scrum / Kanban
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zrozumienie cyklu życia / etapów rozwoju oprogramowania i jego wdrażania
  • Podstawowa znajomość integracji API / ETL
  • Umiejętności organizacyjne, negocjacyjne, rozwiązywania konfliktów
  • Umiejętność zarządzanie jednocześnie wieloma autonomicznymi inicjatywami
  • Doskonałe umiejętności miękkie
  • Proaktywność
Mile widziane:
  • Doświadczenie w projektach międzynarodowych i obejmujących różne strefy czasowe
  • Doświadczenie w zarządzaniu środowiskami i / lub dostępem / bezpieczeństwem
  • Znajomość narzędzi (Google Apps, JIRA, Smartsheet, Trello)
  • Doświadczenie QA
Zarządzanie projektami to Twoja pasja? Aplikuj!

Obowiązki:

Project Manager/Scrum Master poszukiwany !!! 100 % zdalnie Stawka: do 730 zł netto + VAT/dzień/B2B

Oferujemy:

  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń
Aplikuj Ogłoszenie podstawowe ASTEK Polska Ważne jeszcze 71 dni (do 29.12.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63779331Data wprowadzenia: 28 września 2020Aktualizacja: 19 października 2020Wyświetleń: 130Wyświetleń na liście: 2 211 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska Project Manager / Scrum Master przygotujesz w 5 minut.