1. Project Manager
P

Project Manager

Paged Pisz Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Grupa Paged - holding przemysłowo-inwestycyjny o ponad 80-letniej tradycji, lider w branży sklejkowej. Jesteśmy stabilnie finansowo, dynamicznie rozwijającą się firmą, zatrudniającą ponad 1800 pracowników.

Do naszego zespołu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:Project ManagerMiejsce pracy: Pisz

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie projektem finansowym dla firmy produkcyjnej przez cały cykl życia projektu m.in. poprzez:

  • Zdefiniowanie wymagań biznesowych, ułożenie planu działania, przełożenie wymagań na konfiguracje ERP i dostępne narzędzia programowe / sprzętowe
  • Wykonanie analizy porównawczej i analizy procesów wewnętrznych z uwzględnieniem trendów rynkowych oraz rekomendacja obszarów do zmiany procesów, automatyzacji i digitalizacji
  • Zarządzanie zespołem projektowym oraz budżetem projektu
  • Wdrożenie rozwiązań projektowych, koordynowanie procesu zarządzania zmianą, przy zapewnieniu właściwej komunikacji z interesariuszami w organizacji
  • Automatyzacja procesów za pomocą narzędzi IT, integracja systemu BI i utrzymanie systemu ERP
  • Zarządzanie negocjacjami kontraktowymi i współpracą z dostawcami rozwiązań IT
  • Opracowanie raportu dotyczącego wydajności produktu
  • Opracowanie i przeprowadzenie programu szkoleniowego dla użytkowników systemu i zapewnienie im ciągłego wsparcia

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Projektu, w obszarze wdrażania systemów klasy ERP
  • Dogłębne zrozumienie wymagań systemowych kontroli i finansów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Kreatywne podejście analityczne z dbałością o szczegóły i umiejętnością logicznego wyrażania myśli i rozwiązań w przejrzysty sposób
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania projektami (znajomość ASANA będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w korzystaniu z platformy i narzędzi O365 (Office, Teams, Share Point, Outlook itp.)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość i zrozumienie specyfiki operacji i procesów produkcyjnych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy B2B
  • Bezpłatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwój zawodowego i zdobycie doświadczenia w zarządzaniu złożonymi projektami transformacyjnymi

Prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego.

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Paged Pisz Sp. z o.o. z siedzibą w Piszu (ul. Kwiatowa 1, 12-200 Pisz) dla potrzeb procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Paged Pisz Sp. z o.o. z siedzibą w Piszu (ul. Kwiatowa 1, 12-200 Pisz) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji.

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujmy, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „Paged Pisz Sp. z o.o. z siedzibą w Piszu (ul. Kwiatowa 1, 12-200 Pisz);
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@paged.pl
  • Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz Kodeksu Pracy i innych przepisów prawa o charakterze powszechnie obowiązującym;
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do zakończenia prowadzonej rekrutacji nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV;
  • Za Pani/Pana zgodą w okresie 3 lata od zakończenia procesu rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora;
  • Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Odbiorcami danych osobowych poza Administratorem są portale z ogłoszeniami o pracę oraz firmy rekrutacyjne;
  • Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  • Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w przypadkach, gdy podstawą ich przetwarzania są przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.”
Idealne CV dla stanowiska Project Manager przygotujesz w 5 minut.