1. Programista/tka
M

Programista/tka

Mastermedia Cioczek i Wójciak Spółka Jawna

Opis stanowiska

Mastermedia Spółka Jawna to największy i notujący najszybszy wzrost polski dystrybutor FMCG w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech oraz Belgii. Jesteśmy w gronie „1000 firm, które inspirują Europę” przygotowywanym przez London Stock Exchange Group. Rozwijamy się intensywnie i poszukujemy::Programisty/tki Miejsce pracy: Lublin

Dołączając do naszego zespołu będziesz miał/a okazję aktywnie tworzyć i rozwijać projekty, które mają decydujący wpływ na funkcjonowanie całej organizacji. Stworzymy Ci środowisko oparte na partnerskich relacjach, dające niezależność w działaniu i przestrzeń do realizowania swoich pomysłów. W najbliższym czasie wspólnie z Tobą rozwiniemy aplikacje Spółki (m.in. WMS), zintegrujemy wewnętrzne rozwiązania z zewnętrznym systemem ERP, przebudujemy aplikację TMS oraz stworzymy aplikację mobilną adresowaną do obsługi dystrybucji. A to dopiero początek wyzwań!

Mamy dla Ciebie następującą propozycję:

  • Rozwojowe środowisko, oparte o kreatywność, elastyczność w działaniu i niezależność myślenia – ramy istnieją tylko po to, by je przekraczać!
  • Realny wpływ na tworzone rozwiązania – to od Ciebie zależy ostateczny kształt kreowanych aplikacji,
  • Możliwość uczenia się – korzystania z doświadczenia zespołu, jak również różnorodnych technologii,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas na koncie,
  • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę,
  • Interesujący pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe PZU + pakiet medyczny, atrakcyjny upominek urodzinowy, gift voucher-y / karty podarunkowe dla wyróżniających się pracowników, karta Fitprofit / Fitsport, imprezy integracyjne,
  • Pracę w systematycznie i stabilnie rozwijającej się firmie utrzymującej przyjazne i partnerskie relacje z pracownikami, w niekorporacyjnej, rodzinnej atmosferze, nastawionej na innowacje i rozwój.

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

  • Udział w tworzeniu i rozwijaniu projektów,
  • Współtworzenie i rozwijanie aplikacji Spółki,
  • Integracja istniejących rozwiązań z systemem ERP.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Umiejętności programowania obiektowego,
  • Znajomości podstawowych wzorców projektowych (np. MVC),
  • Bardzo dobrej znajomości C#, .NET, SQL,
  • Znajomości MS Visual Studio, pracy z Git.

Twoim atutem będzie dodatkowo:

  • Znajomość .NET Core, PHP,
  • Kotlin lub Java pod Android Studio.

Aplikuj bezpośrednio wysyłając swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych

Klauzula o ochronie danych osobowych do umieszczenia w CV kandydata: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych Mastermedia Cioczek i Wójciak Spółka Jawna z siedzibą w Lublinie (adres: ul. Wojciechowska 9B, 20-704 Lublin, Polska). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.). Mam świadomość, że udzielona zgoda może być odwołana przeze mnie w każdym czasie”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Idealne CV dla stanowiska Programista/tka przygotujesz w 5 minut.