1. Programista PHP

Programista PHP

Nazwa firmy: Open Finance
IT

Jesteśmy firmą pośrednictwa finansowego zrzeszającą blisko 700 Ekspertów Finansowych w ponad 100 lokalizacjach na terenie całej Polski. Od 2004 roku kreujemy nowe spojrzenie na świat finansów osobistych pomagając naszym klientom znaleźć optymalne rozwiązania z zakresu kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz inwestycji i ubezpieczeń. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

Nasz Departament IT tworzy ponad 70 specjalistów w dwóch lokalizacjach: Warszawie i Lublinie. Jesteśmy jedną z kluczowych jednostek naszej firmy, a naszym celem jest budowanie serwisów, które w szybki i kompleksowy sposób odpowiadają na potrzeby naszych klientów, jak również pracowników w całej organizacji. Każdego dnia udoskonalamy nasze kalkulatory, porównywarki kredytowe, systemy zarządzania pracą Call Center i ekspertów oraz wewnętrzne systemy CRM by poprawić i zminimalizować czas trwania procesu obsługi klienta.

Co zyskujesz:

  • nowoczesne narzędzia pracy takie jak: PHPStorm, Docker, Gitlab CI/CD, Postman,
    Jira, Confluence - wiemy, że technologia jest dla Ciebie ważna,
  • ambitne zadania - możliwość uczestniczenia w ciekawych przynoszących realne
    zyski projektach prowadzonych dla największej firmy pośrednictwa finansowego w Polsce,
  • realizacja Twoich pomysłów - u nas każdy ma realny wpływ na kształt firmy i
    realizowane projekty,
  • przyjazne środowisko pracy - będziesz pracować z ciekawymi i doświadczonymi
    osobami, wśród których będziesz rozwijać swoje umiejętności,
  • wybór formy zatrudnienia - sam decydujesz co wolisz: umowę o pracę czy B2B,
  • dofinansowanie do pakietu świadczeń, który pozwoli Ci zabezpieczyć to co
    ważne poza pracą: prywatna opieka medyczna, MultiSport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki języka obcego,
  • owocowe poniedziałki i strefę relaksu z PS4 – dbamy o Twoje dobre
    samopoczucie,
  • pracę stacjonarną w Centrali firmy na warszawskiej Woli - co oznacza więcej
    czasu dla Ciebie i Twoich bliskich po pracy,
  • otwartą kulturę organizacji - mówimy sobie po imieniu, szanujemy swoją
    odmienność i styl – wartością dla nas jest zaangażowanie i umiejętności więc chcemy Ciebie takim jakim jesteś!

Wymagania

  • bardzo dobrze znasz język programowania PHP - obecnie w projektach
    korzystamy z wersji 5.6/7.x,
  • posiadasz praktyczną znajomość:
    - wzorca MVC oraz jednego z frameworków PHP (mile widziany Zend Framework 1
    oraz Symfony 3.4/4),
    - Javascript, JQuery, SOAP, REST, GIT,
  • jesteś obeznany/na z relacyjnymi bazami danych - liczymy na to, że Postgresql
    9.5/10.x nie kryje przed Tobą zbyt wielu tajemnic,
  • w podstawowym zakresie znasz środowisko Linux,
  • dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej,
  • myślisz o zadaniach w kontekście całości projektu, masz pomysły i wciąż poszukujesz nowych rozwiązań.

Zadania na stanowisku

  • tworzenie i rozwój aplikacji webowych typu CRM na potrzeby wewnętrzne organizacji,
  • dbałość o najwyższą jakość kodu, optymalizację i wydajność tworzonych rozwiązań,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej,
  • aktywny udział w wyborze i wdrażaniu technologii backendowych,
  • projektowanie i optymalizacja baz danych,
  • ścisła współpraca z zespołem developerskim oraz innymi zespołami projektowymi,
  • stałe podnoszenie własnych kwalifikacji, wiedzy i dzielenie się nią w ramach zespołu.
Nie masz profesjonalnego CV na stanowisko Programista PHP?
Naszym pracownikom dajemy szansę na rozwijanie swoich umiejętności w zakresie szeroko pojętych finansów, organizujemy szkolenia z wiedzy ogólnej, produktowe i sprzedażowe, które mają na celu rozwijanie kompetencji i pogłębianie wiedzy. Pracując z nami dostajesz możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami, z którymi możesz wspólnie tworzyć ambitne projekty.

Szukamy osób z energią do pracy, otwartych i gotowych na codzienne podejmowanie nowych wyzwań. Aplikuj
Naszym pracownikom zapewniamy benefity takie jak:

  • prywatna opieka medyczna,
  • programy motywacyjne,
  • pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • pakiet sportowy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.
Rozpocznij z nami karierę zawodową! Młodym, ambitnym i gotowym na rozwój studentom proponujemy praktyki w wybranym Departamencie Centrali oraz w Sieci Sprzedaży na terenie całej Polski.

Jeśli…

  • pragniesz w fantastycznej atmosferze rozpocząć karierę zawodową
  • lubisz uczyć się nowych rzeczy
  • cechuje Cię entuzjazm i zaangażowanie
  • jesteś kreatywny i samodzielny w działaniu
  • dobrze obsługujesz komputer, w szczególności programy MS Office
  • pragniesz sprawdzić swoje predyspozycje do pracy w określonym obszarze i rozwinąć zawodowy potencjał

Zgłoś się do nas na praktyki – czekamy właśnie na Ciebie!

Co oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w największej na polskim rynku firmie pośrednictwa finansowego
  • możliwość poznania międzynarodowych standardów pracy
  • przyjazny, doświadczony zespół zapewniający świetną atmosferę praktyk
  • opiekuna praktyk, pod okiem którego będziesz wykonywać kreatywne zadania
  • elastyczny grafik praktyk dostosowany do Twoich zajęć na uczelni
  • ocenę zdobytych umiejętności oraz zaświadczenie o odbyciu praktyk

Prześlij nam swoje CV i List Motywacyjny na adres rekrutacja@open.pl. W treści napisz, w jakim obszarze chciałbyś się z nami rozwijać. Aplikuj