1. Programista MS AX 2012
I

Programista MS AX 2012

Iglotex

Opis stanowiska

(PRACA ZDALNA CAŁA POLSKA)

Oferujemy:

    możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce,
    stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B (dowolna forma zatrudnienia),
    rozwój zawodowy w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań w obszarze IT dla firmy będącej niekwestionowanym liderem w swojej branży,
    pracę w dynamicznym, zorientowanym biznesowo środowisku,
    niezbędne narzędzia pracy,
    kompleksowy program wdrożeniowy,
    możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
    dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.
    Zadania na stanowisku:

      administrowanie MS Dynamics AX 2012,
      programowanie Morphix,
      analiza i projektowanie MS Dynamics AX 2012,
      prowadzenie dokumentacji.

      Od kandydata oczekujemy:

        praktycznej znajomości języka SQL,
        umiejętności administrowania MS Dynamics AX 2012,
        doświadczenia w zakresie programowania Morphix.

        Zainteresowany/a? – APLIKUJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! :)

        Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

        Idealne CV dla stanowiska Programista MS AX 2012 przygotujesz w 5 minut.