1. Programista Java (rekrutacja prowadzona online)
P

Programista Java (rekrutacja prowadzona online)

PZU

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • implementacja nowoczesnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym,
  • definiowanie i rozwijanie dobrych praktyk i standardów programistycznych w PZU,
  • udział w kreowaniu optymalnych rozwiązań opartych o architekturę mikro-usługową,
  • zrozumienie możliwości oraz ograniczeń stosowanych technologii i narzędzi, proponowanie nowych rozwiązań,
  • współpraca z członkami zespołu zwinnego oraz projektowego w celu efektywnej realizacji wymagań biznesowych.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz minimum 1 rok doświadczenia w projektowaniu i programowaniu systemów IT
  • masz wyższe wykształcenie z obszaru informatyki lub pokrewnego,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość Javy,
  • dobrze znasz zasady programowania obiektowego i Clean Code,
  • posiadasz dobrą znajomość frameworków Hibernate i Spring,
  • posiadasz dobrą znajomość GIT oraz Maven,
  • posiadasz dobrą znajomość SQL i relacyjnych baz danych,
  • mile widziana znajomość Spring Boot, Spring Cloud, Liquidbase, RabbitMQ, Angular 2+, TypeScript oraz znajomość integracji z użyciem REST, SOAP, AMQP.

Korzyści dla Ciebie:

  • praca w renomowanej firmie zatrudniającej ponad 900 osób w IT,
  • umowa o pracę,
  • środowisko pracy, w którym rozwój współpracuje z utrzymaniem, a IT jest blisko biznesu,
  • możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w najlepszych metodykach realizacji projektów - zarówno kaskadowych, jak i zwinnych,
  • realny wpływ na kształtowanie środowiska IT poprzez możliwość realizacji własnych pomysłów/rozwiązań m.in. podczas cyklicznie odbywających się Hackathonów,
  • praca w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą,
  • pakiet motywacyjny: m.in. opieka medyczna, fundusz emerytalny, karta sportowa, liczne sekcje sportowe,
  • produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Idealne CV dla stanowiska Programista Java (rekrutacja prowadzona online) przygotujesz w 5 minut.