1. Prefabrykaty Belgia
R

Prefabrykaty Belgia

Regess

Opis stanowiska

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje podwykonawców, praca na fabryce prefabrykatów Sint-Truiden/ Belgia.

Prefabrykaty# Belgia

Obowiązki
- składanie form do produkcji prefabrykatów żelbetowych, spawanie zbrojeń,
- pracy ciesielskie, kręcenie zbrojeń, zalewanie betonu, praca na hali.

Wymagania
- własna działalność, A1
- znajomość rysunku technicznego
- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
- znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
- mile widziany własny samochód

Oferujemy

- wynagrodzenie 18-19 euro/h
- pomoc przy zakwaterowaniu, koszt 350 euro od osoby
- pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Idealne CV dla stanowiska Prefabrykaty Belgia przygotujesz w 5 minut.