1. Prawnik
L

Prawnik

Legal Geek

Opis stanowiska

Legal Geek – innowacyjna kancelaria prawna, poszukuje osoby, która ma talent prawniczy. Szukamy osoby na stanowisko:

Prawnik

Jeśli masz odwagę łamać stereotypy, nie boisz się innowacyjnych rozwiązań, a prawo jest dla Ciebie narzędziem wspierania biznesu – mamy coś dla Ciebie.

Nie mamy dębowych biurek i wielkich regałów z książkami. Mamy jednak przyjazną atmosferę, wiele angażujących projektów, świetnych Klientów (z różnych części globu) często będących liderami w swoich branżach, codziennie nowe wyzwania i dużo ciekawej pracy. Nasza innowacyjność została doceniona m.in. nagrodą Lider IT 2017, a Partnerzy Legal Geek doceniani byli przez organizacje branżowe m.in. znajdując się wśród finalistów konkursów Bizneswoman Roku Kobieta w Nowych Technologiach czy Rising Stars Prawnicy.

Kogo szukamy:
Nieszablonowej Osoby, z prawniczym talentem i pasją, który wspomoże zespół Legal Geeka w obsłudze Klientów m.in. z sektora e-commerce oraz FinTech, a także we wdrożeniach RODO. Szukamy kogoś z kim będziemy współpracować w wymiarze 40 godzin tygodniowo.

Jeśli jesteś absolwentem prawa i masz co najmniej roczne doświadczenie w obsłudze prawnej B2B, a do tego odpowiada Ci styl Legal Geeka – mamy ofertę dla Ciebie. Do Twoich zadań będzie należeć m.in. przygotowywanie i opiniowanie umów oraz regulaminów (zwłaszcza serwisów internetowych i aplikacji), wdrażanie RODO u naszych Klientów, opracowywanie dokumentacji dla podmiotów z sektora FinTech.

Czego oczekujemy:
  • Co najmniej rocznego doświadczenia w obsłudze prawnej - w tym umiejętności samodzielnego przygotowywania umów oraz analiz prawnych;
  • Samodzielności i wysokiej jakości merytorycznej;
  • Analitycznego myślenia;
  • Dużego dystansu do siebie i zawodu prawnika;
  • Umiejętności przedstawiania trudnych zagadnień prawnych w sposób prosty i zrozumiały;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Dbałości o szczegóły;
  • Pasji w poszukiwaniu rozwiązań i zdobywaniu nowej wiedzy.
Mile widziane:
Doświadczenia w obsłudze sektorów e-commerce / FinTech lub w zakresie ochrony danych osobowych.

Co oferujemy:
Współpracę pełną wyzwań i możliwości:
  • przy innowacyjnych projektach realizowanych dla liderów swoich branż, w tym z zagranicznymi Klientami;
  • w przyjaznej atmosferze;
  • w stabilnej firmie, przyjaznej rodzicom;
  • w kamienicy w centrum Sopotu.
A także:
  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B;
  • Wynagrodzenie w przedziale 3500 – 4250 zł netto (w zależności od doświadczenia);
  • Elastyczne godziny współpracy;
  • Brak prawniczego nadęcia, dębowych biurek i mosiężnych temid;
  • Realny wpływ na rozwój marki;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w ramach innowacyjnych projektów;
Sprawdź dlaczego jeszcze warto dołączyć do Zespołu Legal Geek:

Jeśli interesuje Cię nasza oferta, napisz czemu chcesz współpracować z Legal Geek, dlaczego to właśnie Ty masz wesprzeć nasz zespół oraz kim chciałbyś być, gdybyś nie był prawnikiem. Dołącz swoje CV i wyślij nam na adres:

k...@legal... Wyświetl e-mail ×Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij
Informacje o firmie Nie mamy dębowych biurek i wielkich regałów z książkami. Mamy jednak przyjazną atmosferę, wiele angażujących projektów, świetnych Klientów (z różnych części globu) często będących liderami w swoich branżach, codziennie nowe wyzwania i dużo ciekawej pracy. Nasza innowacyjność została doceniona m.in. nagrodą Lider IT 2017, a Partnerzy Legal Geek doceniani byli przez organizacje branżowe m.in. znajdując się wśród finalistów konkursów Bizneswoman Roku Kobieta w Nowych Technologiach czy Rising Stars Prawnicy.

Obslugujemy liderów w branżach e-commerce oraz FinTech. Wśród naszych Klientów są m.in.: AutoPay, BaseLinker, Shoper, Sky-Shop, ING Usługi dla Biznesu, Patronite czy PayPo.
Idealne CV dla stanowiska Prawnik przygotujesz w 5 minut.