1. Pracownik przetwórstwa rybnego
K

Pracownik przetwórstwa rybnego

Kancelaria PARTNERZY

Opis stanowiska

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Chojnice

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole,
- aktualne badania do celów sanitarno epidemiologicznych,
- zdolności manualne,
- samodzielność i zaangażowanie.

Zakres obowiązków:
- przestrzeganie norm jakościowych i założeń produkcyjnych,
- przygotowywanie surowca i dodatków do produkcji,
- pakowanie i zamykanie wyrobu gotowego.

Oferujemy:
- talony okolicznościowe,
- kartę zniżkową do sklepu firmowego,
- piknik rodzinny,
- spotkania integracyjne,
- dofinansowania do karnetów na basen/ siłownię,
- opłacany przez pracodawcę nr telefonu z 5 GB Internetu do użytku prywatnego,
- system pracy 2-zmianowy od 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00 od pon.-pt.,
- stabilne zatrudnienie - wynagrodzenie zasadnicze + premie,

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o wysyłanie aktualnego CV na adres e-mail: r...@prawo... Wyświetl e-mail ×Zabezpieczenie anty-spamowe
Idealne CV dla stanowiska Pracownik przetwórstwa rybnego przygotujesz w 5 minut.