1. Pracownik Produkcyjny - Elektromonter
I

Pracownik Produkcyjny - Elektromonter

igus Sp. z o.o.

Opis stanowiska

igus® jest światowym liderem w produkcji polimerowych systemów prowadników przewodów i łożysk ślizgowych. Firma założona w Niemczech w 1964 roku posiada obecnie ponad 35 filii oraz 3000 pracowników na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Obróbka i montaż przewodów elektrycznych, połączeń i złączy wtykowych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Precyzyjne usuwanie płaszczy kabli,
  • Lutowanie i zaciskanie styków.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza techniczna, umiejętności manualne oraz podstawowa wiedza w dziedzinie elektryki,
  • Gotowość do pracy 2-zmianowej,
  • Uczciwość, odpowiedzialność.

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym systemem wynagrodzenia (3400-3900zł brutto ),
  • Uczestniczenia w budowaniu i tworzeniu nowego zespołu i hali produkcyjnej w Polsce,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Wsparcie podczas procesu wdrożeniowego,
  • Możliwość pracy w firmie korzystającej z koncepcji szczupłego zarządzania produkcją Lean Manufacturing,
  • Dostęp do naszych benefitów:
    • Karta sportowa
    • Prywatna opieka medyczna
    • Indywidualne dopasowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Codzienne dofinansowanie do posiłków
    • Bezpłatne kursy językowe
    • System kafeteryjnym „MyBenefit"
    • Wyjazdy integracyjne
    • Nowoczesne narzędzia pracy
    • Mentora „opiekuna" podczas wdrożenia
    • Dofinansowanie do wakacji
    • Nielimitowany dostęp do audiobooków
    • Dodatkowe premie (m.in. za polecenie pracownika do pracy, za pomysł usprawnieniowy, za urodzenie dziecka, z okazji ślubu)
    • Dofinansowanie do nauki
    • Szeroki wybór herbat i świeżo mieloną kawę każdego dnia
    • Własne stojaki na rower przed samym wejściem do budynku

Idealne CV dla stanowiska Pracownik Produkcyjny - Elektromonter przygotujesz w 5 minut.