1. Pracownik produkcji
R

Pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Możliwość rozwoju, liczne szkolenia i wzrost wynagrodzenia! Brzmi interesująco? To idealna oferta dla Ciebie, jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji. Stabilne zatrudnienie na dłużej czeka na Ciebie u naszego klienta, aplikuj już dziś!

oferujemy

    stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem (3364 PLN na start),
    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki oraz urlop wypoczynkowy),
    ciekawe szkolenia( m.in. rysunek techniczny, metodologia pomiarowa, jakość),
    parking dla pracowników,
    dofinansowanie obiadów na stołówce pracowniczej,
    konkursy pracownicze,
    opiekę konsultanta Randstad na terenie zakładu.

    zadania

      montaż elementów z użyciem elektrycznych narzędzi,
      wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości,
      raportowanie efektów działań w systemie komputerowym.

      oczekujemy

        wykształcenia min. zawodowego,
        umiejętności obsługi komputera,
        doświadczenia na produkcji,
        gotowości do pracy 3-zmianowej,

        Idealne CV dla stanowiska Pracownik produkcji przygotujesz w 5 minut.