1. Pracownik pomocniczy
A

Pracownik pomocniczy

Agencja Pracy Select

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Bełchatów

Zadania na stanowisku: - Prace pomocnicze w transporcie wewnątrzzakładowym. - Czynności przygotowawcze związane z wysyłką towarów. - Prace pomocnicze przy produkcji. - Inne prace i czynności zlecone w ramach bieżących potrzeb zamawiającego. - Utrzymywanie części używanych do produkcji w czystości. - Zgłaszanie niezgodności w procesie.

Wymagania
Wymagania: - Uprawnienia na wózki widłowe UDT - warunek konieczny. - Chęci do pracy. - Umiejętność pracy w zespole. - Dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie.

Oferujemy
Oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat. - Pracę od poniedziałku do piątku. - Wynagrodzenie 20,00 zł brutto/h na okresie próbnym, po okresie próbnym 22,00 zł brutto/h. - Stabilne warunki zatrudnienia. - Miłą atmosferę pracy.

Idealne CV dla stanowiska Pracownik pomocniczy przygotujesz w 5 minut.