1. Pracownik obsługi wypożyczalni
K

Pracownik obsługi wypożyczalni

KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wymagania:

Chętnie spotkamy się z Tobą, jeśli posiadasz:

  • dobrą organizację pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • podstawową znajomość obsługi komputera;
  • prawo jazdy kat. B;
Dodatkowym atutem będzie:
  • podstawowa znajomość zagadnień mechanicznych.

Obowiązki:

Czym będziesz się u nas zajmować?

  • wydawaniem i przyjmowaniem sprzętu;
  • przeglądami maszyn oraz drobnymi naprawami;
  • prowadzeniem gospodarki magazynowej;
  • transportem maszyn do klientów;
  • dbałością o estetykę maszyn;
  • bieżącą obsługą klienta.

Oferujemy:

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy oddziału;
  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole PROfesjonalistów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Serwisowaną odzież roboczą;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, który możemy wykorzystać na dofinansowanie karty Multisport, wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz Świąt Bożego Narodzenia;
  • Bogaty pakiet szkoleń i możliwość rozwoju.
Aplikuj Ogłoszenie podstawowe KILOUTOU Polska Sp. z o.o.AdresGdańsk Ważne jeszcze 63 dni (do 19.11.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63662917Data wprowadzenia: 19 sierpnia 2020Aktualizacja: 17 września 2020Wyświetleń: 424Wyświetleń na liście: 2 989 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska Pracownik obsługi wypożyczalni przygotujesz w 5 minut.