1. Pracownik magazynowy
S

Pracownik magazynowy

Seaonics Polska

Opis stanowiska

Ze względu na rozwój firmy, do naszej montowni szaf elektrycznych i układów hydraulicznych w Gdańsku (ul. Miałki Szlak) poszukujemy Magazyniera, którego zadaniem będzie:
  • przyjmowanie i wydawanie towarów (sprawdzanie dostaw, kompletacja komponentów, pakowanie i wysyłanie towaru),
  • praca przy pakowaniu towarów wielkogabarytowych,
  • kontrolowanie stanów magazynowych (komponenty elektryczne, mechaniczne i hydrauliczne),
  • dbałość o czystość i porządek na terenie magazynu i placu.
Wymagania:
  • samodzielność i operatywność w działaniu, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w pracy na magazynie
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej o dużym potencjale rozwoju,
  • kartę Multisport,
  • kurs podstaw j.angielskiego,
  • owocowy wtorek
Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłania swojego CV na adres p...@seaon... Wyświetl e-mail ×Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij w tytule wpisując: Magazyn_05

PROSIMY PODAĆ OCZEKIWANIA FINANSOWE NETTO Informacje o firmie Seaonics Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem norweskiej firmy Seaonics AS.
Głównym profilem działalności firmy jest projektowanie i produkowanie nowoczesnych systemów przeładunkowych na statki. Więcej informacji: www.seaonics.com
Idealne CV dla stanowiska Pracownik magazynowy przygotujesz w 5 minut.