1. PRACOWNIK LINIOWY
Z

PRACOWNIK LINIOWY

Zakład Produkcji Cukierniczej FLIS Sp.J.

Opis stanowiska

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki
• pakowanie wyrobów i produktów
• sortowanie produktów i paletowanie
• utrzymywanie czystości w miejscu pracy
• realizowanie zleceń produkcyjnych zgodnie z zadaniami przewidzianymi w planie produkcyjnym
• odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów p.poż.

Wymagania
• gotowość do pracy w systemie 3 –zmianowym
• chęć do pracy
• zdolności manualne
• aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
• atrakcyjne warunki zatrudnienia plus premie;

UWAGA!
Istnieje możliwość dojazdu do zakładu pracy busem pracowniczym, który zatrzymuje się w Skierniewicach, Żyrardowie, Rawie Mazowieckiej i okolicach.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Idealne CV dla stanowiska PRACOWNIK LINIOWY przygotujesz w 5 minut.