1. pracownik linii produkcyjnej, łódź
R

pracownik linii produkcyjnej, łódź

Randstad

Opis stanowiska

opis stanowiska

Poszukujmy pracownika linii produkcyjnej!

Do wyboru dwie lokalizację! Łódź Widzew/Łódź Chojny, Ty decydujesz!

Wyślij sms o treści PRACA na numer 663 102 139 a oddzwonimy !

oferujemy

  • wynagrodzenie do 3330 zł brutto miesięcznie (w tym dofinansowanie do transportu)
  • pracę od zaraz
  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!
  • rozwój i zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • kartę sportową, opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków
  • możliwość wypracowywania nadgodzin płatnych 50%, 100% lub 200% stawki podstawowej!

zadania

  • obsługa maszyn
  • kontrola jakości wyrobu
  • pakowanie wyrobu gotowego

oczekujemy

  • dyspozycyjności ( praca w systemie 3 zmianowym )

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Idealne CV dla stanowiska pracownik linii produkcyjnej, łódź przygotujesz w 5 minut.