1. Pracownik kompletacji
I

Pracownik kompletacji

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia
Miejsce pracy - Magnice (pod Wrocławiem)

Miejsce pracy: Ziębice
PKM/0321/WR

Do Twoich obowiązków będzie należało:
obsługa skanera ręcznego,
kompletowanie zamówień (produkty kosmetyczne i odżywki proteinowe),
dbanie o dokładność i czystość przy kompletowaniu zamówień.

Oczekujemy:
dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym -czterobrygadowym,
obsługi skanera - mile widziane,
pełnoletniości,
odpowiedzialności i zaangażowania.

Mamy do zaoferowania:
atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa: 3530 zł brutto + do 15% premii),
umowę o pracę tymczasową, podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. oraz możliwość długotrwałej współpracy z naszym klientem w bezpośrednich strukturach firmy,
pakiet benefitów m.in. obiady za 1 zł, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, bezpłatne dojazdy do/z pracy,
stałą opiekę koordynatora z ramienia InterKadra w trakcie rekrutacji i zatrudnienia,
bezpłatny dojazd do pracy autobusem pracowniczym z Wrocławia (ul Kromera, Hallera, Ogród Botaniczny, Wzgórze Partyzantów, Powstańców Śląskich), Bielawy, Dzierżoniowa, Piławy, Ząbkowic Śląskich, Niemczy, Łagiewnik, Ziębic, Strzelina, Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy, Sobótki, Oławy, Brzegu, Lewina Brzeskiego i innych.

Zainteresowanych prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z
ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowyhc (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

www.interkadra.pl

Opublikowane przez:

Idealne CV dla stanowiska Pracownik kompletacji przygotujesz w 5 minut.