1. Pracownik Gastronomii

Pracownik Gastronomii

Nazwa firmy: IKEA
obsługa klienta

Poznaj nasz dział

Praca w IKEA Food to praca pełna wyzwań i odpowiedzialnych zadań. Mamy tutaj realny wpływ na zmianę i ciągle szukamy nowych sposobów działania, które pomogą nam usprawnić codzienną pracę. Dołączając do IKEA, zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności, ale również zespół, na którym możesz polegać oraz możliwość rozwoju na Twoich zasadach – w końcu to #TyJesteśZmianą.

Niezależnie od wymiaru etatu, czekają na Ciebie m.in.:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie min. 20 PLN brutto za godzinę (dla 1/2 etatu minimalne wynagrodzenie miesięczne wyniesie ok. 1680 PLN brutto),
  • roczny system premiowy, opieka medyczna, plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
  • zniżka pracownicza, dofinansowanie posiłków, codziennie świeże owoce,
  • możliwość wyboru benefitów (np. karty MultiSport),
  • bony pieniężne przyznawane z okazji jubileuszu pracy, Bożego Narodzenia, narodzin dziecka, etc.

Wymagania

W IKEA szukamy ludzi, nie CV. Wierzymy, że podzielamy wartości, którymi kierujesz się na co dzień. To, że patrzysz na świat inaczej niż większość osób jest ważniejsze od Twojego dotychczasowego doświadczenia.

W IKEA Food wiemy, że małe rzeczy sprawiają dużą radość. Każdego dnia dbamy o zadowolenie klientów, serwując im dania i ulubione przekąski w Restauracji oraz Bistro i Sklepiku Szwedzkim. Jeśli lubisz dynamiczną pracę w zespole i potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem, oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie! Otwarta głowa na nową wiedzę, inicjatywa oraz doświadczenie w pracy w gastronomii będą dodatkowymi plusami.

Zadania na stanowisku

  • dbanie o jakość, świeżość oraz atrakcyjną prezentację oferty,
  • przygotowywanie i serwowanie posiłków w Restauracji IKEA oraz Bistro, m. in. kultowe hot dogi i bułeczki cynamonowe,
  • przyjmowanie płatności na kasie fiskalnej,
  • inicjowanie rozmowów z klientami i obsługiwanie ich z troską i uwagą, dzieląc się swoją wiedzą o produktach i serwowanych przekąskach,
  • praca w trybie zmianowym oraz w weekendy.

Zależy nam na uczciwym wynagradzaniu naszych pracowników. Minimalna stawka godzinowa w IKEA to 20 zł brutto/h – jest ona o ok. 53% wyższa niż minimalna kwota przewidziana ustawą. Każdy z nas może również korzystać z benefitów pracowniczych.

  • System kafeteryjny, w którym pracownik zbiera punkty i sam decyduje o benefitach
  • Rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej – również dla członków rodziny
  • Dofinansowanie posiłków
  • Bony pieniężne z różnych okazji
  • Zniżka pracownicza do sklepów IKEA oraz możliwość zakupu mebli w kredycie 0%
  • Coroczna premia w ramach systemu premiowego
  • Dobrowolny i dodatkowy plan emerytalny - TACK!
  • Ubezpieczenie NNW

Twoje studio pracy IKEA

Wiemy, że kiedy my się rozwijamy, IKEA rozwija się razem z nami. Dlatego tak ważny jest dla nas nieustanny rozwój wszystkich pracowników - niezależnie od obejmowanego stanowiska i wymiaru etatu. Dbamy o to, aby każdy mógł poszerzać swoją wiedzę w kierunku, który go najbardziej interesuje.

Jak to robimy?

  • Różne stanowiska – Jeśli zechcesz zmienić kierunek swojego rozwoju – pomożemy Ci w tym! Możesz zmienić dział, sklep lub poznać oferty pracy w jednostkach IKEA za granicą. Możliwości jest mnóstwo!
  • Flexy – Każdy czasem chce spróbować nowych rzeczy – sami dobrze o tym wiemy! Dlatego korzystamy z możliwości flexowania - możemy podzielić swój etat między dwa różne działy i sprawdzić się w nowej roli.
  • Projekty – Krajowe i międzynarodowe projekty to świetne rozwiązanie dla osób, które mają głowy pełne pomysłów. Udział w nich daje możliwość wdrażania nowych rozwiązań oraz opracowywania usprawnień w procesach. Do projektu może dołączyć każdy, niezależnie od stanowiska, na którym pracuje.
  • Rozmowy o Rozwoju – Dzięki nim pracownicy mogą wspólnie z wybranym przez siebie liderem przeanalizować swoją dotychczasową drogę, doprecyzować swoje talenty, sprawdzić możliwości rozwoju i zaplanować kolejne kroki.
  • Szkolenia – Każdy z nas może swobodnie korzystać z platformy MyLearning, na której znajdują się liczne szkolenia e-learningowe. To również tam zapisujemy się na szkolenia stacjonarne organizowane wewnątrz firmy.

Jesteśmy różni i dbamy o to, aby w IKEA każdy czuł się dobrze. Mamy odmienne zainteresowania, charaktery oraz poglądy, a dzięki niezwykłej, pełnej otwartości atmosferze możemy być po prostu sobą.

Co na to wpływa?

Na co dzień mówimy do siebie po imieniu – dzięki temu unikamy tworzenia zbędnego dystansu między pracownikami na różnych stanowiskach.

Wspieramy się w wykonywaniu codziennych obowiązków. Zawsze służymy pomocą, kiedy pojawiają się trudności.

Ufamy sobie. Bierzemy odpowiedzialność za swoje działania, ale nie boimy się też dawać odpowiedzialność innym. Wiemy, że w ten sposób każdy z nas może się rozwijać.