1. Pracownik czyszczenia przemysłowego
P

Pracownik czyszczenia przemysłowego

PUS DAMAR Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Firma zajmująca się od 25 lat specjalistycznymi usługami dla przemysłu poszukuje pracownika na stanowisko:

WYMAGANIA
  • gotowość do pracy w delegacjach w kraju i zagranicą – warunek konieczny
  • Umiejętność obsługi technicznej urządzeń
  • Odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie, sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • znajomość j. obcego będzie dodatkowym atutem
  • chęć uczenia się nowych technologii
  • doświadczenie nie wymagane – zapewniamy szkolenia
OBOWIĄZKI
  • Obsługa osprzętu czyszczącego
  • Czyszczenie infrastruktury przemysłowej
  • Przygotowywanie osprzętu do pracy
  • Dbałość o powierzony sprzęt
OFERUJEMY
  • pracę w jednej z wiodących firm w branży w Polsce
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę
  • Szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premie)
Prześlij swoje CV wraz z klauzulą (dostępna poniżej) na adres: b...@damar... Wyświetl e-mail ×Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij (w temacie maila proszę wpisać stanowisko na które aplikujesz)

CV bez klauzuli nie zostaną rozpatrzone.
Idealne CV dla stanowiska Pracownik czyszczenia przemysłowego przygotujesz w 5 minut.