1. Pracownik budowlany (izolacje) z pr. jazdy kat.C - Szwecja
B

Pracownik budowlany (izolacje) z pr. jazdy kat.C - Szwecja

Baltix.se Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

Baltix.se – Agencja Zatrudnienia nr 22373 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK BUDOWLANY (IZOLACJE) Z PRAWEM JAZDY KAT.C

Obowiązki:
  • wykonywanie izolacji wewnętrznej budynków metodą wdmuchwania granulatu
  • prowadzenie pojazdów firmowych

Wymagania:
  • czynne prawo jazdy kat. C (warunek konieczny)
  • chęć nabycia umiejętności w zakresie wykonywania izolacji natryskowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • doświadczenie w wykonywaniu izolacji natryskowych będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

Oferujemy:
  • stałą pracę w Sztokholmie u autoryzowanego przedstawiciela Paroc AB
  • szwedzką umowę o pracę
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres maila: r...@balti... Wyświetl e-mail ×Zabezpieczenie anty-spamowe
Idealne CV dla stanowiska Pracownik budowlany (izolacje) z pr. jazdy kat.C - Szwecja przygotujesz w 5 minut.