1. Pracownik biurowy
K

Pracownik biurowy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku Piotr Kusio

Opis stanowiska

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Piotr Kusio zatrudni pracownika sekretariatu (pełen etat/część etatu).

Zakres obowiązków:
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • skanowanie dokumentów,
  • obsługa programu Komornik-SQL,
  • kompletowanie akt.
Wymagania:
  • sumienność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • komunikatywność,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych (kopiarka, skaner).
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w przyjaznym zespole,
  • możliwość dopasowania wymiaru etatu do zajęć na studiach,
  • stabilne zatrudnienie
Dodatkowe atuty:
  • posiadanie statusu studenta,
  • doświadczenie w pracy w kancelarii komorniczej na podobnym stanowisku, w tym znajomość programu Komornik SQL.

Zgłoszenia do udziału w rekrutacji zawierające CV prosimy kierować na adres g...@komor... Wyświetl e-mail ×Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij z dopiskiem "Rekrutacja". Zgłoszenia powinny zawierać klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Idealne CV dla stanowiska Pracownik biurowy przygotujesz w 5 minut.