1. Praca w Norwegii - Branża budowlana
A

Praca w Norwegii - Branża budowlana

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.Aktualnie dla naszego norweskiego klienta prowadzimy rekrutację dla kandydatów z doświadczeniem z branży budowlanej.Rekrutacja prowadzona telefonicznie

Miejsce pracy: NORWEGIA

Do naszych brygad na terenie Norwegii, zatrudnimy kandydatów z doświadczeniem w zawodzie oraz znajomością j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Kogo poszukujemy?

  • Cieśle konstrukcyjni
  • Monterzy wentylacji
  • Cieśle szalunkowi
  • Zbrojarze
  • Dekarze
  • Blacharze budowlani
  • Hydraulicy
  • Elektrycy z DSB
  • Monterzy podłóg - linoleum
  • Monterzy fasad aluminiowo-szklanych
  • Malarze - szpachlarze

Oferujemy norweską umowę o pracę, stałe zlecenia, wynagrodzenie w przedziale 204-260 NOK brutto/h (w zależności od stanowiska oraz kwalifikacji), pomoc w zakresie zakwaterowania oraz wsparcie koordynatora na miejscu.

Prześlij do nas swoje CV!

Aplikacje prosimy przesyłać klikając przycisk APLIKUJ

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 723193... Wyświetl numer ×Zabezpieczenie anty-spamowe

Idealne CV dla stanowiska Praca w Norwegii - Branża budowlana przygotujesz w 5 minut.