1. Praca na magazynie przy archiwizacji dokumentów - 1 zmiana 8-16, BEZPŁANTY DOJAZD
J

Praca na magazynie przy archiwizacji dokumentów - 1 zmiana 8-16, BEZPŁANTY DOJAZD

Jaga Temp sp. z o.o.

Opis stanowiska

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy:
Stanowisko: Pracownik magazynowy Miejsce pracy: Kopytów k .Błonia BEZPŁATNY DOJAZD DO MIEJSCA PRACY

Praca na magazynie przy archiwizacji dokumentów - 1 zmiana 8-16, BEZPŁANTY DOJAZD!
Miejsce pracy: Płock

OFERUJEMY:
pracę od zaraz
stawkę godzinową 18,50- 20 zł brutto
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
pracę w systemie 1 zmiany w godzinach 8:00-16:00
ZORGANIZOWANY, BEZŁATNY DOJAZD DO PRACY
pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w przyjaznej atmosferze :)

ZADANIA:
archiwizacja dokumentów na magazynie
wyszukiwanie i przyjmowanie dokumentów
obsługa skanera
zlecone czynności magazynowe

WYMAGANIA:
znajomość obsługi komputera
doświadczenie w pracy ze skanerem magazynowym
rzetelność i silna motywacja do pracy
Jesteś zainteresowany/a? Wyślij CV lub zadzwoń 600-521-429 :)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Opublikowane przez:

Idealne CV dla stanowiska Praca na magazynie przy archiwizacji dokumentów - 1 zmiana 8-16, BEZPŁANTY DOJAZD przygotujesz w 5 minut.