1. Praca dodatkowa - JEDNA ZMIANA - Święcice, k. Błonia
J

Praca dodatkowa - JEDNA ZMIANA - Święcice, k. Błonia

Jaga Temp sp. z o.o.

Opis stanowiska

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:
Pracownik magazynowy Miejsce pracy: Święcice k. Błonia

Numer referencyjny: Praca dodatkowa - PRACA W SYSTEMIE I ZMIANY - Święcice, k. Błonia

Miejsce pracy:

Sochaczew

Oferujemy :
pracę od poniedziałku do piątku;
pracę od godz. 15:00 maksymalnie do 22;
umowę zlecenie;
21 zł brutto/h;
pracę w magazynie z elektroniką;

Zadania :
kompletowanie i sortowanie towaru na magazynie;
pakowanie asortymentu znajdującego się na magazynie;
zlecone czynności magazynowe;

Wymagamy :
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zainteresowała Cię ta oferta pracy ? Wyślij nam swoje CV lub zadzwoń 886-151-069.

Idealne CV dla stanowiska Praca dodatkowa - JEDNA ZMIANA - Święcice, k. Błonia przygotujesz w 5 minut.