1. Pomocnik lakiernika
Z

Pomocnik lakiernika

Zoeller Tech Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

    przygotowanie do lakierowania – czyszczenie, zabezpieczanie, szlifowanie, oklejanie
    wykonywanie drobnych poprawek i napraw pokryć lakierniczych
    przyuczenie do samodzielnego lakierowania zabudów pojazdów komunalnych
    Oczekiwania:

      umiejętność przygotowania powierzchni do lakierowania
      umiejętności z zakresu szlifowania
      mile widziane doświadczenie w pracy z pompami lakierniczymi
      chęci do nauki i zdobycia zawodu lakiernika
      Oferujemy:

        pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
        dofinansowanie do wczasów
        dofinansowanie do kart Multisport
        dofinansowanie do pakietów medycznych
        możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
        karty żywnościowe
        Idealne CV dla stanowiska Pomocnik lakiernika przygotujesz w 5 minut.