1. Personel barowy
D

Personel barowy

Dom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój

Opis stanowiska

Poszukujemy chętnych na stanowisko personel barowy do naszej restauracji w Sopocie.

Poszukujemy osoby:
  • dyspozycyjnej i punktualnej,
  • kulturalnej i pracowitej,
  • umiejącej pracować w zespole,
  • posiadającej aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.
Do Twoich zadań należeć będzie:
  • przygotowanie bufetów oraz serwowanie posiłków zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy,
  • pomoc innym pracownikom kuchni,
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
  • współpraca z kucharzami (nadzór nad stanem zasobu bufetu),
  • bieżąca obsługa gości.
Oferujemy Tobie:
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze,
  • miejsce parkingowe,
  • wynagrodzenie od 17 złotych brutto za godzinę.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i spełniasz powyższe wymagania – koniecznie wyślij swoje CV na adres mailowy r...@sopoc... Wyświetl e-mail ×Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij z dopiskiem personel barowy.
Jeśli chcesz byśmy do Ciebie oddzwonili - nie zapomnij dodać klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Idealne CV dla stanowiska Personel barowy przygotujesz w 5 minut.