1. Pakowacz / Pakowaczka

Pakowacz / Pakowaczka

Nazwa firmy: Graham Packaging Sp. z o.o.

Graham Packaging to amerykańska spółka specjalizująca się w technologii i masowej produkcji wysokiej jakości opakowań z tworzyw sztucznych.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie rosnące wraz ze zdobytym doświadczeniem i wiedzą,
  • 30% premii miesięcznej.
  • Praca w systemie 2-zmianowym - 12 godzinnym
    (I zmiana 6:00-18:00, II zmiana 18:00-6:00) - 4 brygadowym - ciągłym.
  • Bogaty pakiet benefitów (Pakiet medyczny, ubezpieczenia grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych; dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, wyprawka szkolna, paczki świąteczne, wczasy pod gruszą itp.)
  • Rozwój zawodowy w firmie zarządzanej w oparciu o międzynarodowe standardy
  • Stabilizację zawodową i doskonałą atmosferę pracy

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Zadania na stanowisku

  • Pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej (lekkie opakowania z tworzyw sztucznych; butelki).
  • Kontrola opakowań pod względem jakościowym.
  • Kontrola pracy linii produkcyjnej i osprzętu pod względem prawidłowości pracy.
  • Przestrzeganie procedur i instrukcji obowiązujących w zakładzie.
  • Dbałość o czystość, porządek i przestrzeganie przepisów BHP
  • Praca w doświadczonym zespole.
Nie masz profesjonalnego CV na stanowisko Pakowacz / Pakowaczka?

W Graham Packaging panuje atmosfera rodzinna. Pracownicy z dużym doświadczeniem są otwarci na dzielenie się wiedzą, a działy wewnętrzne współpracują ze sobą. Jesteśmy uśmiechniętymi pasjonatami naszej pracy!

Graham przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa swoich pracowników!

Hasłem przewodnim firmy jest: SAFETY FIRST.

Na podstawowe wartości Graham Packaging składają się następujące cztery filary:

  • Doceniamy naszych ludzi.
  • Jesteśmy partnerem z wyboru.
  • Przestrzegamy naszych zobowiązań.
  • Dążymy do doskonałości, trzymając się najwyższych standardów.

Graham Packaging oferuje swoim pracownikom bogaty pakiet benefitów pozapłacowych:

  • umowa o pracę
  • pakiety medyczne Lux Med
  • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych
  • ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • dofinansowanie wypoczynku  pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku dla dzieci pracowników
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne dla dzieci pracowników
  • bony świąteczne
  • imprezy i wyjazdy integracyjne
  • płatny program poleceń pracowniczych
  • niezbędne narzędzia pracy.

Graham Packaging możesz znaleźć w trzech lokalizacjach:

  • Warszawa- Wawer (Dział NPD i produkcja maszyn i form)
  • Sulejówek Miłosna (Zakład produkcyjny)
  • Bieruń (Zakład produkcyjny)

W Graham Packaging każdy z pracowników ma dedykowane sobie:

  • szkolenia stanowiskowe,
  • szkolenia międzydziałowe
  • szkolenia korporacyjne.

Istnieje także dużo szkoleń z zakresu bezpieczeństwa. Są to szkolenia w grupach szkoleniowych z trenerem lub poprzez Learning Management (system- on-line).

Dodatkowo w Graham Packaging oferujemy także staże dla studentów, podczas krórych młodzi ludzie mogą rozwijać swoje zdolności i zdobywać nowe umiejętności.

W naszej firmie stawiamy na pracę zespołową. Zarówno początkujący w swoim zawodzie, jak i doświadczeni specjaliści znajdą u nas ciekawe wyzwania i możliwość zdobycia doświadczenia.

W Graham Packaging dbamy o środowisko - czynnie działamy nad zminimalizowaniem odpadów i naszego wpływu na naturę.