1. Operator/ka Linii Produkcyjnej

Operator/ka Linii Produkcyjnej

Nazwa firmy: Valeo
prac. fizyczny/wsparcia

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony);
  • Comiesięczne dodatki od 20 do 30% do płacy zasadniczej (premia miesięczna,dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w niedziele i święta, możliwość płatnych nadgodzin);
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna z możliwością dołączenia całej rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport);
  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Dofinansowane posiłki na przyzakładowej stołówce
  • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikację;
  • Możliwość awansu i rozwoju;
  • Bezpłatny transport do pracy z kilkunastu miejscowości m.in. z Krakowa, Skawiny, Leńcz, Przytkowic, Paszkówki, Suchej Beskidzkiej, Rudnika, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Przeciszowa, Dobczyc, Myślenic, Palczy, Witanowic, Bachowic, Izdebnika

Wymagania

  • Dokładność i sumienność;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 lub 4- zmianowym

Zadania na stanowisku

  • Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji;
  • Dbanie o wysoką jakość produktów;
  • Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowiskach.
Idealne CV dla stanowiska Operator/ka Linii Produkcyjnej przygotujesz w 5 minut.
Valeo Electric and Electronic Systems –  Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych – Czechowice-Dziedzice

Zakład zajmuje się produkcją rozruszników, turbosprzężarek, przepustnic powietrza i zaworów recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjnych generatorów elektrycznych do pojazdów hybrydowych, a także regeneracją komponentów. Obecnie nasz zakład zatrudnia ponad 1800 osób.

Valeo Lighting Systems – Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia – Chrzanów

Zakład w Chrzanowie produkuje lampy tylne i przednie do samochodów osobowych. Zakład posiada w pełni wyposażone Laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów współpracuje z Centrami Rozwoju Valeo w całej Europie.

Valeo Wiper Systems – Zakład Produkcji Wycieraczek – Skawina

Zakład w Skawinie specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, malowaniu oraz montażu piór, ramion i mechanizmów wycieraczek oraz motorów. Obecnie oddział zatrudnia ponad 1400 osób. Roczna produkcja wszystkich produktów wynosi ponad 30 000 000 sztuk.

Valeo Thermal Systems – Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika – Skawina

Zakład w Skawinie jest największym na świecie zakładem Grupy Valeo specjalizującym się w samochodowych wymiennikach ciepła. Obecnie największe w Polsce centrum R&D zatrudnia blisko 200 wykwalifikowanych Inżynierów, biorących udział w projektach dla wielu krajów z całego świata.

Valeo Holding Group – Centrum Usług Wspólnych – Skawina

W Skawinie zlokalizowane jest Centrum Usług Wspólnych dla takich obszarów jak: finanse/księgowość, IT, HR, zakupy oraz zarządzanie łańcuchem dostaw. Centrum to, swoim zasięgiem obejmuje wszystkie zakłady produkcyjne w Polsce oraz część zakładów zlokalizowanych na terenie Europy.

Valeo Service Eastern Europe – Warszawa

Valeo Service Eastern Europe jest to spółka o charakterze handlowo-usługowym, działająca na obszarze 11 krajów Europy Środkowej  i Wschodniej należąca do Grupy Valeo. Oferuje gamę 23 000 pozycji asortymentowych dostosowanych do profilu parku samochodowego danego kraju. Firma ma swą siedzibę w Warszawie oraz magazyn pod Łodzią, w których zatrudnia łącznie ponad 80 osób. Roczna sprzedaż biura wynosi 63,5 mln euro.

PAKIET SOCJALNY

  • prywatna opieka medyczna (Medicover);
  • ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowanie do karty sportowej Multisport;
  • przyzakładowa stołówka w zakładach produkcyjnych oraz centrach R&D.

ŚWIADCZENIA ZWIĄZANE Z CHARAKTEREM PRACY

  • na wybranych stanowiskach możliwość pracy w systemie zdalnym (Home Office);
  • parking pracowniczy;
  • dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych.

Wszystkie biura Valeo są zlokalizowane w pobliżu węzłów komunikacyjnych, przy drogach szybkiego ruchu oraz pracownicy mogą korzystać ze środków komunikacji publicznej.

Valeo oferuje program staży umożliwiających zdobycie i poszerzenie zakresu praktycznych umiejętności w gronie profesjonalistów. Pozytywna energia, zaangażowanie, inicjatywa – te cechy najlepiej opisują kandydatów, których z radością zaangażujemy we współpracę.

Szukamy studentów i studentek ostatnich lat studiów oraz absolwentów i absolwentek, którzy chcą zdobyć pierwsze zawodowe doświadczenie, są osobami nastawionymi na rozwój i pragną dołączyć do międzynarodowego zespołu ekspertów motoryzacji, w którym będą mogli uczyć się od najlepszych.

W Valeo poznają oni obszary związane z pracą danego działu, przekonają się, na czym polegają innowacje w firmie z branży motoryzacyjnej i skonfrontują wiedzę zdobytą na studiach z praktyką.

W ramach stażu oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie oraz atrakcyjne wynagrodzenie z rosnącą stawką, a także możliwość skorzystania z pakietu szkoleń wewnętrznych, które umożliwiają rozwój kompetencji.