1. OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BOCZNEGO W MAGAZYNIE Z ART. SPOŻYWCZYMI I WYPOSAŻENIA WNĘTRZ
E

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BOCZNEGO W MAGAZYNIE Z ART. SPOŻYWCZYMI I WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

E&A

Opis stanowiska

Praca w Holandii u jednego z naszych holenderskich klientów z branży logistycznej w miejscowości Oosterhout. Poszukujemy pracowników na stanowisko operatora wózka widłowego typu reachtruck. Praca odbywa się systemie zmianowym na magazynie XPO w Oosterhout.

Obowiązki:

  • ściąganie palet z wyższych regałów na niższe i odwrotnie
  • zawożenie i zabieranie palet z odpowiednich lokalizacji za pomocą wózka widłowego bocznego
  • pracownicy nie wykonują żadnych innych czynności magazynowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawke godzinową 11,40€ brutto/h
  • dodatki zmianowe za pracę na zmianie popołudniowej (+8,75%) oraz nocnej (+13,75%)
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto
  • zwrot za przejazd do Holandii z przewoźniem GTV po przepracowanym tygodniu
  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • odzież ochronną i buty
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • holenderskie uprawienia na wózki widłowe
  • doświadczenie na wózkach reachtruck (bocznych) - min. 6 miesięcy
  • gotowość do pracy zmianowej
  • osoby zainteresowane dłuższą współpracą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, przez E&A Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kołłątaja 3/1 w Opolu, dla potrzeb realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie potwierdzam, iż zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

E&A Agencja zatrudnienia (nr KRAZ 385)

Opole tel. 77 451 38 60
Racibórz tel. 32 414 99 61
Radom tel. 48 377 73 00
Białystok tel. 85 733 91 80
Olesno tel. 34 350 41 65Rzeszów tel. 17 787 61 40
Olsztyn tel. 89 722 94 40
Gliwice tel. 32 231 27 36
Toruń tel. 56 477 12 40
Koszalin tel. 94 721 42 35

www.eena.pl

Idealne CV dla stanowiska OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BOCZNEGO W MAGAZYNIE Z ART. SPOŻYWCZYMI I WYPOSAŻENIA WNĘTRZ przygotujesz w 5 minut.