1. OPERATOR MASZYN (2300-2500 Euro netto)
H

OPERATOR MASZYN (2300-2500 Euro netto)

Humanus Personalservice GmbH

Opis stanowiska

Humanus - po prostu uczciwa praca!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się niemiecką agencją pracy, która od lat rekrutuje pracowników między innymi z Polski, Czech, Słowacji, Rumunii oraz Bułgarii.
Posiadamy 3 oddziały w Niemczech oraz jeden w Polsce w Jeleniej Górze.
Znajdą Państwo u nas tylko legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich warunkach.

(Cały kraj)

Obowiązki

  • uzbrajanie maszyny
  • usuwanie drobnych usterek
  • utrzymanie ruchu

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe
  • świadectwo ukończenia szkoły lub certyfikaty lub wieloletnie doświadczenie w branży technicznej np. ślusarz, ślusarz maszynowy, ślusarz przemysłowy, mechanik, mechanik samochodowy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach od ok. 2300-2500 euro netto (na rękę) za przepracowany miesiąc (wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego)
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płacone extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie + bonus
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Idealne CV dla stanowiska OPERATOR MASZYN (2300-2500 Euro netto) przygotujesz w 5 minut.